Click For English

Bulunduğunuz Yer: Anasayfa / Kurumsal / Markalarımız /

Markalarımız

 

AMD: Dizüstü ve masaüstü kişisel bilgisayarlar, oyun konsolları ve bulut sunucuları gibi akıllı cihazlara işlemci, çipset üreten dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisidir. AMD'nin misyonu, mümkün olan şeylerin sınırlarını zorlamaları için insanlara güç veren yenilikçi, uygun hale getirilmiş teknolojik çözümlerin bütünleyicisi ve lider tasarımcısı olmaktır.   
We are also carrying the brand’s VGA cards, Desktop Mini PC’s and 
peripherals.

  ASUS: Asus 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli dünyanın en büyük bilgisayar ve donanım üreticilerinden biridir. Tüm dünyada yenilikçi, estetik ve kullanıcı dostu tasarımlarının yanında yüksek kalitesiyle de kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan olmuştur. Şirketimiz markanın Ağ Ürünleri yetkili distribütörüdür.  
We are also carrying the brand’s VGA cards, Desktop Mini PC’s and 
peripherals.

 

BENQ: Kurumsal vizyonu hayata keyif ve kalite katmak olan BenQ, gerek ev gerekse kurumsal kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarını her seviyede karşılamayı hedeflemektedir. Bu ana fikir ile tasarlanan BenQ DLP Projeksiyon çözümleri, segmentinde lider konuma sahiptir. BenQ kanıtlanmış uzman tecrübesiyle, hep daha iyi ve verimli ürünler geliştirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

GIGABYTE: Dünyanın en büyük anakart ve ekran kartı üreticilerinden birisi olan Gigabyte, sahip olduğu araştırma geliştirme altyapısı ve özel patentleri ile kullanıcılarına her zaman bir adım önde olan ürünler sunma amacı içerisindedir. bu sayede Gigabyte halen Türkiye'nin ençok tercih edilen anakart markasıdır.  
We are also carrying the brand’s VGA cards, Desktop Mini PC’s and 
peripherals.

  HYPERX: Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology'nin oyunculara yönelik yüksek performanslı ürün yelpazesidir. 2002 yılında piyasaya sürülen tek bir bellek ile başlayan Hyperx markası bellek modülleri, SSD, USB Flash sürücüler, kulaklıklar ve mouse pad'lerden oluşan geniş bir portföye ulaşmıştır.

SAPPHIRE: Sapphire AMD yonga setli ekran kartlarında dünyanın en çok satan ve beğenilen ekran kartı markasıdır. Yüksek performansı üstün kalitesi ile tüketicinin beğenisini kazanan Sapphire aynı zamanda üst düzey kullanıcılara en iyi ürünleri en kısa sürede sunmaktadır.
  PNY:  PNY, Quadro Profesyonel Grafik Kartları, Geforce Grafik Kartları,  Flash Hafıza Kartları, USB Bellekler, SSD Sabit Sürücüler ve daha bir çok ürünü içeren ürün gamı ile profesyonel ve günlük kulllanım ihtiyaçlarına çözümler üreten lider teknoloji markasıdır.
  ZOTAC: Masaüstü bilgisayarlar için özel soğutuculu ve yüksek kaliteli Nvidia Geforce ekran kartları ve mini pc üretimi yapan, dünyaca ünlü bir bilgisayar donanım üreticisidir. 
tendalogo TENDA: SOHO, küçük ofis ve ev kullanıcıları için dünyanın lider kablosuz ağ ürünleri üreticisidir. Tenda, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak ve daha verimli hale getirmek amacıyla  yenilikçi, kolay kullanımlı ağ çözümlerini dünya pazarına sunmaktadır. 
Sapphirelogo ATI/AMD:AMD ve ATI teknoloji firmalarının yol gösterici olduğu gelişen dünyada, yeni teknolojilerin üretiminde dünyanın sayılı markalarından olmuşlardır. Halen dünya grafik işlemci pazarını Nvidia ile paylaşmaktadır.
NVIDIA:1999 Yılında Grafik İşlem Birimini (GPU) icat ederek donanım ürünlerinde yepyeni bir sayfa açan Nvidia, yıllar içerisinde gösterdiği üstün başarı ile halen 1600’den fazla patentin direkt sahibi ve Dünya grafik işlemci pazarının lideridir.
  ZOWIE: Oyun monitörü konusunda uzman BenQ markasının, oyunculara yönelik ekipman markasıdır. Özellikle oyuncu faresi, oyuncu mousepad’leri, aksesuarlar ve ses sistemleriyle, gerçek gamer’ları hedefleyen Zowie, bu anlamda dünyanın önde gelen e-spor takımlarından Natus Vincere (NA’VI), Fnatic ve EnVyUs’un da sponsorluğunu yapmaktadır.