Click For English

Bulunduğunuz Yer: Anasayfa / Kurumsal / Markalarımız /

Markalarımız


ADATA: Mayıs 2001'de Simon Chen tarafından kurulan Tayvanlı bir bellek ve depolama üreticisidir. Ana ürün serisi, DRAM modülleri, USB sürücüleri, USB sabit sürücüler ve CompactFlash ve Secure Digital formatlarındaki bellek kartlarından oluşmaktadır.

AGI: Agile Gear International firması 2018'de kurulmuştur. Intel tarafından finanse edilen Tayvanlı bir katı hal sürücüsü (SSD) markası olan AGI; benimsedikleri felsefeleri sayesinde, Intel NAND kalitesini tüm üretimlerine yansıtarak yüksek kaliteli, verimli ve kararlı SSD üretimi yapmaktadırlar.
AMD: AMD, kişisel bilgisayarlar, oyun konsolları ve bulut sunucuları dahil milyonlarca akıllı cihaza güç sağlayan cpu ve yonga setlerini tasarlar ve entegre eder. AMD'nin misyonu, insanları mümkün olanın sınırlarını zorlamaya teşvik eden yenilikçi, uyarlanmış teknoloji çözümlerinin lider tasarımcısı ve bütünleştiricisi olmaktır.
  ASUS: ASUS, Tayvan merkezli en büyük bilgisayar donanımı ve elektronik üretici şirketlerden biridir. Şirketin sloganları "Rock Solid. Heart Touching", "Inspiring Innovation. Persistent Perfection." ve şu anda "In Search of Incredible”. Endeks Bilişim, markanın ağ ürünlerinin yetkili distribütörüdür.
Sapphirelogo ATI/AMD: AMD/ATI, dünyanın saygın teknoloji şirketlerinden biridir. Global olarak NVIDIA ile grafik birimi pazarını paylaşmaktadır.

GAINWARD: Gainward, 1984'ten beri video kartları üreten bir bilgisayar donanımı şirketidir. Tayvan merkezli şirket 2005 yılında 1 milyon dolar karşılığında bir başka Tayvan merkezli şirket olan Palit Microsystems tarafından satın aındı.
GIGABYTE: Gigabyte, tüm dünyada Anakart ve Vga kartlarda lider teknoloji üreticisidir. Yüksek kaliteli üretim standartları, giriş, orta ve üst sınıf ürün portföyü ile Gigabyte birçok kullanıcının tercihidir. Anakart ve ekran kartlarının yanı sıra monitör, mini pc, ssd, ram, güç kaynakları ile birlikte tüm ürün gamının dağıtımını sağlamaktayız.

GODEX: Taipei Tayvan'da 1993 yılında kurulan GODEX International, yüksek performanslı barkod yazıcı ürünleri tasarlayıp üreten, konusunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır. GODEX'in ABD, Avrupa ve Çin'de ofisleri bulunmakta ve ürünleri dünya çapında dağıtılmaktadır.
NVIDIA: Grafik İşlem Birimi'ni (GPU) ilk defa 1999 yılında geliştiren NVIDIA halen 1600'ün üzerinde patente sahip olmakla birlikte ve dünya grafik birimi pazarının da lideridir.

OLOY: OLOy markası 2018'de Hong Kong'da kuruldu. Ürün yelpazesi IC, UDIMM, SO-DIMM, RDIMM ve SSD'yi kapsar.

PERFORMAX: Performax, 2018 yılından itibaren sektöre Barkod Okuyucu üreten bir Endeks Bilișim markasıdır.

PERFORMAX GAMING: Performax Gaming, 2020 yılından itibaren sektöre oyuncu ekipmanları üreten bir Endeks Bilişim markasıdır.
  PNY:  PNY, Nvidia için önde gelen Quadro Profesyonel VGA Kartları ortağıdır. Ayrıca Geforce VGA Kartları, SSD, Flash Bellek ve Aksesuarları üretmektedir.
  POSBANK:  Posbank, Güney Kore menşeili, dünya çapında lider bir Satış Noktası Çözümleri (POS) sağlayıcısıdır. Konaklama ve perakende endüstrileri için çok çeşitli POS terminalleri, dokunmatik ekranlar, çevre birimleri ve POS yazılımları sunar. Yenilikçi POS sistemlerine ve özel çözümlere yatırım yaparak, kendi sınıfında üstün ürün ve hizmet kalitesini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

QUATRONIC: Quatronic, 2018 yılından itibaren sektöre POS PC ve Fiş Yazıcısı üreten bir Endeks Bilișim markasıdır.

SAMSUNG: Samsung Elektronik, her yerdeki insanlar için yeni olanaklar yaratan, dünya çapında bir teknoloji lideridir. Durmaksızın yenilik ve keşif peşinde olma ilkesi sayesinde, dünyadaki tüm TV'lerin, akıllı telefonların, tabletlerin, PC'lerin, kameraların, ev aletlerinin, yazıcıların, LTE sistemlerinin, tıbbi cihazların, yarı iletkenlerin ve LED çözümlerinin dönüşümünü sağlamaktadır. 80 ülkede 286.000 kişi istihdam etmekte ve yıllık 216,7 milyar ABD doları satış yapmaktadır.

SAPPHIRE: Sapphire, Türkiye pazarında AMD Radeon tarafındaki VGA kartlarının lider üreticisi ve dünyanın en büyük VGA kart üreticilerinden birisidir.

SUNMI: Sunmi, işletme sahiplerini güçlendirmek ve nihayetinde iş 4.0'ı elde etmek için birbirine bağlı bir iş dünyası oluşturmak için yazılım ve donanımı birleştiren akıllı IoT cihazları ve entegre çözümler sağlamaya adanmış bir şirkettir.
tendalogo TENDA: Tenda Technology, tüketici, küçük ofis, ev ofis ve küçük işletme kullanıcıları için kablosuz ve LAN ağlarında tanınmış, lider bir üreticidir. Tenda, üretkenliği artıran yenilikçi, ödüllü ürünler sunan müşterileri için, kurulumu kolay ve uygun fiyatlı ağ çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

UNITECH: Unitech, 1979 yılında Tayvan'da kuruldu. 30 yılı aşkın deneyime sahip küresel bir AIDC (Otomatik Tanımlama ve Veri Yakalama) teknolojisi sağlayıcısı olan Unitech, çok çeşitli Kurumsal Mobil Bilgisayarlar, Sağlam El Tipi PDA'lar, Endüstriyel Tabletler, RFID Okuyucular, Barkod Okuyucular, Entegre T&A ve Akıllı Yaşam cihazları üretmektedir.
  XPRINTER: Xprinter mini yazıcı Ar-Ge, üretim ve dağıtım konusunda hem ülke çapında hem de uluslararası alanda uzmanlaşmış profesyonel bir kuruluştur. Çin'deki ilk termal yazıcı ve anahtar bileşen üreticilerinden biri olarak, Xprinter üç ana ürün gamı altında 100'den fazla model ile tüm iş gruplarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Xprinter ürünleri CCC; CE; FCC; ROHS sertifikalıdır. Xprinter fabrikaları uluslararası ISO9001:2008 QMS sertifikası sahibidir. Rekabetçi fiyatlarla yüksek güvenilirlikli, kaliteli yazıcılar üreterek şu anda dünya çapında 80'den fazla ülkeye ve bölgeye hizmet vermektedir.
  ZOTAC: Zotac, mini bilgisayarlar, net bilgisayarlar ve Nvidia tabanlı grafik kartları üreten bir bilgisayar donanımı şirketidir.