Click For English

Bulunduğunuz Yer: Anasayfa / Kurumsal / Markalarımız /

Markalarımız

AMD: AMD, kişisel bilgisayarlar, oyun konsolları ve bulut sunucuları dahil milyonlarca akıllı cihaza güç sağlayan cpu ve yonga setlerini tasarlar ve entegre eder. AMD'nin misyonu, insanları mümkün olanın sınırlarını zorlamaya teşvik eden yenilikçi, uyarlanmış teknoloji çözümlerinin lider tasarımcısı ve bütünleştiricisi olmaktır.
  ASUS: ASUS, Tayvan merkezli en büyük bilgisayar donanımı ve elektronik üretici şirketlerden biridir. Şirketin sloganları "Rock Solid. Heart Touching", "Inspiring Innovation. Persistent Perfection." ve şu anda "In Search of Incredible”. Endeks Bilişim, markanın ağ ürünlerinin yetkili distribütörüdür.
GIGABYTE: Gigabyte, tüm dünyada Anakart ve Vga kartlarda lider teknoloji üreticisidir. Yüksek kaliteli üretim standartları, giriş, orta ve üst sınıf ürün portföyü ile Gigabyte birçok kullanıcının tercihidir. Anakart ve ekran kartlarının yanı sıra monitör, mini pc, ssd, ram, güç kaynakları ile birlikte tüm ürün gamının dağıtımını sağlamaktayız.

SAPPHIRE: Sapphire, Türkiye pazarında AMD Radeon tarafındaki VGA kartlarının lider üreticisi ve dünyanın en büyük VGA kart üreticilerinden birisidir.
  PNY:  PNY, Nvidia için önde gelen Quadro Profesyonel VGA Kartları ortağıdır. Ayrıca Geforce VGA Kartları, SSD, Flash Bellek ve Aksesuarları üretmektedir.
  ZOTAC: Zotac, mini bilgisayarlar, net bilgisayarlar ve Nvidia tabanlı grafik kartları üreten bir bilgisayar donanımı şirketidir.
tendalogo TENDA: Tenda Technology, tüketici, küçük ofis, ev ofis ve küçük işletme kullanıcıları için kablosuz ve LAN ağlarında tanınmış, lider bir üreticidir. Tenda, üretkenliği artıran yenilikçi, ödüllü ürünler sunan müşterileri için, kurulumu kolay ve uygun fiyatlı ağ çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.
Sapphirelogo ATI/AMD: AMD/ATI, dünyanın saygın teknoloji şirketlerinden biridir. Global olarak NVIDIA ile grafik birimi pazarını paylaşmaktadır.
NVIDIA: Grafik İşlem Birimi'ni (GPU) ilk defa 1999 yılında geliştiren NVIDIA halen 1600'ün üzerinde patente sahip olmakla birlikte ve dünya grafik birimi pazarının da lideridir.

Adata: Mayıs 2001'de Simon Chen tarafından kurulan Tayvanlı bir bellek ve depolama üreticisidir. Ana ürün serisi, DRAM modülleri, USB sürücüleri, USB sabit sürücüler ve CompactFlash ve Secure Digital formatlarındaki bellek kartlarından oluşmaktadır.

Samsung: Samsung Elektronik, her yerdeki insanlar için yeni olanaklar yaratan, dünya çapında bir teknoloji lideridir. Durmaksızın yenilik ve keşif peşinde olma ilkesi sayesinde, dünyadaki tüm TV'lerin, akıllı telefonların, tabletlerin, PC'lerin, kameraların, ev aletlerinin, yazıcıların, LTE sistemlerinin, tıbbi cihazların, yarı iletkenlerin ve LED çözümlerinin dönüşümünü sağlamaktadır. 80 ülkede 286.000 kişi istihdam etmekte ve yıllık 216,7 milyar ABD doları satış yapmaktadır.

Unitech: Unitech, 1979 yılında Tayvan'da kuruldu. 30 yılı aşkın deneyime sahip küresel bir AIDC (Otomatik Tanımlama ve Veri Yakalama) teknolojisi sağlayıcısı olan Unitech, çok çeşitli Kurumsal Mobil Bilgisayarlar, Sağlam El Tipi PDA'lar, Endüstriyel Tabletler, RFID Okuyucular, Barkod Okuyucular, Entegre T&A ve Akıllı Yaşam cihazları üretmektedir.

Godex: Taipei Tayvan'da 1993 yılında kurulan GODEX International, yüksek performanslı barkod yazıcı ürünleri tasarlayıp üreten, konusunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır. GODEX'in ABD, Avrupa ve Çin'de ofisleri bulunmakta ve ürünleri dünya çapında dağıtılmaktadır.

Quatronic: Quatronic, 2018 yılından itibaren sektöre POS PC ve Fiş Yazıcısı üreten bir Endeks Bilișim markasıdır.

Performax: Performax, 2018 yılından itibaren sektöre Barkod Okuyucu üreten bir Endeks Bilișim markasıdır.