Click For English

Bulunduğunuz Yer: Anasayfa / Kurumsal / Markalarımız /

Markalarımız


ADATA: Mayıs 2001'de Simon Chen tarafından kurulan Tayvanlı bir bellek ve depolama üreticisidir. Ana ürün serisi, DRAM modülleri, USB sürücüleri, USB sabit sürücüler ve CompactFlash ve Secure Digital formatlarındaki bellek kartlarından oluşmaktadır.

AMD: AMD, kişisel bilgisayarlar, oyun konsolları ve bulut sunucuları dahil milyonlarca akıllı cihaza güç sağlayan cpu ve yonga setlerini tasarlar ve entegre eder. AMD'nin misyonu, insanları mümkün olanın sınırlarını zorlamaya teşvik eden yenilikçi, uyarlanmış teknoloji çözümlerinin lider tasarımcısı ve bütünleştiricisi olmaktır.
EZVIZ: 2013 yılında kurulan EZVIZ, akıllı cihazları, gelişmiş yapay zeka teknolojileri ve bulut hizmetleri aracılığıyla kendisini kullanıcılar için güvenli, rahat ve akıllı bir yaşam yaratmaya adamıştır. Global akıllı ev güvenlik markası olan EZVIZ, akıllı cihazları ve bulut tabanlı platformuyla kullanıcılar için güvenli, kullanışlı ve akıllı bir yaşam yaratıyor.

GIGABYTE: Gigabyte, tüm dünyada Anakart ve Vga kartlarda lider teknoloji üreticisidir. Yüksek kaliteli üretim standartları, giriş, orta ve üst sınıf ürün portföyü ile Gigabyte birçok kullanıcının tercihidir. Anakart ve ekran kartlarının yanı sıra monitör, mini pc, ssd, ram, güç kaynakları ile birlikte tüm ürün gamının dağıtımını sağlamaktayız.
HIKVISION: Hikvision 2001 yılında kurulmuş olan merkezi Hangzhou Zhejiang'da bulunan video gözetim ekipmanı üreticisi ve tedarikçisidir. Marka ilerleyen yıllarda Robotik,SSD,görüntüleme gibi farklı alanlarda da faaliyet göstermeye başlamıştır. CCTV pazarında global anlamda pazar lideri olan Hikvision Kontrol hisseleri Çin hükümetine aittir.
  IDATA: iData, akıllı donanım inovasyonunda dünyaya öncülük eden bir IoT cihaz üreticisidir. Global çalışanlar için mükemmel akıllı IoT cihazları sağlar ve her şeyin birbirine bağlı olduğu akıllı bir dünya inşa etmeye kendini adamıştır. Dünya çapında binlerce iş ortağıyla birlikte iData, 100'den fazla endüstri segmentini kapsayıp ve lojistik, imalat, perakende, sağlık ve kamu hizmetlerinde yaygın olarak kullanılır.

NVIDIA: Grafik İşlem Birimi'ni (GPU) ilk defa 1999 yılında geliştiren NVIDIA halen 1600'ün üzerinde patente sahip olmakla birlikte ve dünya grafik birimi pazarının da lideridir.

PERFORMAX: Performax, 2018 yılından itibaren sektöre Barkod Okuyucu üreten bir Endeks Bilișim markasıdır.

POSBANK:  Posbank, Güney Kore menşeili, dünya çapında lider bir Satış Noktası Çözümleri (POS) sağlayıcısıdır. Konaklama ve perakende endüstrileri için çok çeşitli POS terminalleri, dokunmatik ekranlar, çevre birimleri ve POS yazılımları sunar. Yenilikçi POS sistemlerine ve özel çözümlere yatırım yaparak, kendi sınıfında üstün ürün ve hizmet kalitesini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

QUATRONIC: Quatronic, 2018 yılından itibaren sektöre POS PC ve Fiş Yazıcısı üreten bir Endeks Bilișim markasıdır.

SAMSUNG: Samsung Elektronik, her yerdeki insanlar için yeni olanaklar yaratan, dünya çapında bir teknoloji lideridir. Durmaksızın yenilik ve keşif peşinde olma ilkesi sayesinde, dünyadaki tüm TV'lerin, akıllı telefonların, tabletlerin, PC'lerin, kameraların, ev aletlerinin, yazıcıların, LTE sistemlerinin, tıbbi cihazların, yarı iletkenlerin ve LED çözümlerinin dönüşümünü sağlamaktadır. 80 ülkede 286.000 kişi istihdam etmekte ve yıllık 216,7 milyar ABD doları satış yapmaktadır.

SAPPHIRE: Sapphire, Türkiye pazarında AMD Radeon tarafındaki VGA kartlarının lider üreticisi ve dünyanın en büyük VGA kart üreticilerinden birisidir.

TENDA: Tenda Technology, tüketici, küçük ofis, ev ofis ve küçük işletme kullanıcıları için kablosuz ve LAN ağlarında tanınmış, lider bir üreticidir. Tenda, üretkenliği artıran yenilikçi, ödüllü ürünler sunan müşterileri için, kurulumu kolay ve uygun fiyatlı ağ çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

XPRINTER: Xprinter mini yazıcı Ar-Ge, üretim ve dağıtım konusunda hem ülke çapında hem de uluslararası alanda uzmanlaşmış profesyonel bir kuruluştur. Çin'deki ilk termal yazıcı ve anahtar bileşen üreticilerinden biri olarak, Xprinter üç ana ürün gamı altında 100'den fazla model ile tüm iş gruplarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Xprinter ürünleri CCC; CE; FCC; ROHS sertifikalıdır. Xprinter fabrikaları uluslararası ISO9001:2008 QMS sertifikası sahibidir. Rekabetçi fiyatlarla yüksek güvenilirlikli, kaliteli yazıcılar üreterek şu anda dünya çapında 80'den fazla ülkeye ve bölgeye hizmet vermektedir.

ZOTAC: Zotac, mini bilgisayarlar, net bilgisayarlar ve Nvidia tabanlı grafik kartları üreten bir bilgisayar donanımı şirketidir.