Click For English

Bulunduğunuz Yer: Anasayfa / Kurumsal / Markalarımız /

Markalarımız

AMD: AMD, kişisel bilgisayarlar, oyun konsolları ve bulut sunucuları dahil milyonlarca akıllı cihaza güç sağlayan cpu ve yonga setlerini tasarlar ve entegre eder. AMD'nin misyonu, insanları mümkün olanın sınırlarını zorlamaya teşvik eden yenilikçi, uyarlanmış teknoloji çözümlerinin lider tasarımcısı ve bütünleştiricisi olmaktır.
  ASUS: ASUS, Tayvan merkezli en büyük bilgisayar donanımı ve elektronik üretici şirketlerden biridir. Şirketin sloganları "Rock Solid. Heart Touching", "Inspiring Innovation. Persistent Perfection." ve şu anda "In Search of Incredible”. Endeks Bilişim, markanın ağ ürünlerinin yetkili distribütörüdür.
BENQ: BenQ, günümüzün insanına en çok önem veren yaşam standartlarını yükseltmek ve zenginleştirmek için “Yaşama Keyif ve Kalite Getirme” kurumsal vizyonuyla hareket eden dünya lideri bir insan teknolojisi ve çözüm sağlayıcısıdır - yaşam tarzı, iş, sağlık ve eğitim. BENQ DLP Projektörlerde pazar lideridir.
GIGABYTE: Gigabyte, tüm dünyada Anakart ve Vga kartlarda lider teknoloji yaratıcısıdır. Yüksek kaliteli üretim standartları, giriş seviyesi ve üst sınıf ürün portföyü ile Gigabyte birçok kullanıcının tercihidir. Ayrıca markanın Masaüstü Mini PC'lerini ve Çevre Birimlerini de temsil ediyoruz.
  HYPERX: HyperX, Kingston'un (dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi) performans markasıdır. HyperX markası, 2002 yılında PC-bellek üretimi ile doğdu ve şimdi SSD, USB bellek, oyun kulaklıkları ve oyun mouse'ları ürün gamında bulunmaktadır. 

SAPPHIRE: Sapphire, Türkiye pazarında AMD Radeon tarafındaki VGA kartlarının lider üreticisi ve dünyanın en büyük VGA kart üreticilerinden birisidir.
  PNY:  PNY, Nvidia için önde gelen Quadro Profesyonel VGA Kartları ortağıdır. Ayrıca Geforce VGA Kartları, SSD, Flash Bellek ve Aksesuarları üretmektedir.
  ZOTAC: Zotac, mini bilgisayarlar, net bilgisayarlar ve Nvidia tabanlı grafik kartları üreten bir bilgisayar donanımı şirketidir.
tendalogo TENDA: Tenda Technology, tüketici, küçük ofis, ev ofis ve küçük işletme kullanıcıları için kablosuz ve LAN ağlarında tanınmış, lider bir üreticidir. Tenda, üretkenliği artıran yenilikçi, ödüllü ürünler sunan müşterileri için, kurulumu kolay ve uygun fiyatlı ağ çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.
Sapphirelogo ATI/AMD: AMD/ATI, dünyanın saygın teknoloji şirketlerinden biridir. Global olarak NVIDIA ile grafik birimi pazarını paylaşmaktadır.
NVIDIA: Grafik İşlem Birimi'ni (GPU) ilk defa 1999 yılında geliştiren NVIDIA halen 1600'ün üzerinde patente sahip olmakla birlikte ve dünya grafik birimi pazarının da lideridir.
ZOWIE: ZOWIE profesyonel e-Spor ekipmanlarının geliştirilmesine adanmış bir markadır.
Club 3D: Kişisel bilgisayarlarınızın bağlantı seçeneklerini artıran docking istasyonları, tek bir USB bağlantı noktasından birden fazla monitörün kullanılmasına izin veren özel aygıtların üretiminde uzmanlaşmış, yüksek kaliteli 4K ve üzeri görüntü aktarımı yapan Hollanda merkezli bir markadır.
Redragon: Redragon, oyuncular için eşsiz yüksek kaliteli ürünler üreten bir üreticidir. Şirket, oyun cihazları ve aksesuarlarının araştırma, geliştirme ve imalatında uzmanlaşmıştır: Klavyeler, fareler, kulaklıklar ve mousepad'ler. 2012 yılında yaratılan Redragon markası, tüm dünyadaki oyuncular arasında büyük beğeni topladı: Asya, ABD, Avrupa ve İngiltere. Bugün Redragon Türkiye'de.
Defender: Defender, ofis ve ev kullanımı için çok sayıda kullanıcının ihtiyaç ve taleplerini karşılayan geniş bir yelpazede ürünler sunan uluslararası bir şirkettir. En yeni teknolojilerin uygulanması, yüksek Avrupa standartları ve kapsamlı üretim kapasiteleri, ürün segmentimizi zirvede tutmamızı sağlar. Hem Asya hem de Doğu Avrupa'daki Defender üreticileri, uluslararası kalite standartlarına göre sertifikalandırılmaktadır.

Sharkoon: 2003 yılında Almanya'nın Linden şehrinde kurulan Sharkoon, 15 yıldan uzun bir süredir, PC ürünleri üretmektedir. Dünya çapında 40 ülkede, 13 kategoride 250'den fazla ürün ile yer almaktadır. Özenle tasarlanmış kasalardan, güçlü oyuncu çevre birimlerine ve güvenilir harici ve dahili depolama çözümlerine kadar zengin bir ürün yelpazesini kullanıcılarına sunmaktadır. Sharkoon ürünleri, fiyat-performansa önem veren coşkulu oyuncuların ve PC kullanıcılarının ihtiyaçlarını, kaliteden ödün vermeden karşılamak üzere, Almanya'da tasarlanmaktadır. İncelemelerden kazanmış olduğu sayısız ödül, ürünlerin kalitesini destekler niteliktedir.

Adata: Mayıs 2001'de Simon Chen tarafından kurulan Tayvanlı bir bellek ve depolama üreticisidir. Ana ürün serisi, DRAM modülleri, USB sürücüleri, USB sabit sürücüler ve CompactFlash ve Secure Digital formatlarındaki bellek kartlarından oluşmaktadır.

NZXT: NZXT, Los Angeles, California merkezli bir Amerikan bilgisayar donanımı üreticisidir. Şirket en iyi bilgisayar oyunları, bilgisayar bileşenleri ve PC oyun pazarı için aksesuar üreticisi olarak bilinir.